yeni ürünler sitemize yüklendi!
1

previous arrow
next arrow

Çameli Ceviz Sabunu

Geleneksel yöntemlerle el işçiliği ile üretilen ceviz sabunlarımızda saf zeytinyağı, ceviz yağı ve ceviz özü bulunmaktadır. Sabunlarımız, hiçbir kimyasala maruz bırakılmadan 4-6 hafta kurutularak ve Ph değerleri ölçülerek sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Ceviz sabunu cildinizi nemlendirir ve esneklik kazandırarak yeniler. İçeriğindeki linoleik asit sayesinde cilt lekelerini önleyici, yıpranmış ciltleri onarıcı ve cildi gençleştirici özellikleri bulunmaktadır. Cilt, deri rahatsızlıklarında dezenfektan olarak kullanılır. Mantar, enfeksiyon, sedef ve egzama hastalıklarında düzenli olarak kullanıldığında hastalığın gerilediği bilinmektedir.

Ceviz Sabununun Kullanım Şekli: Cilt, deri ve saç temizliğinizde; her banyo esnasında saç ve cildinize ılık-sıcak veya soğuk su ile köpürterek saç ve vücut üzerinde friksiyon masaj edilerek yedirilir. Yeteri kadar bol su ile durulanır, yıkanır.

Bir cevap yazın

Open chat
Çameli Üreten Kadınlar Derneği ve Çameli Elmalı Kadın Kooperatifi\'nin ortak sitesine hoş geldiniz! Size nasıl yardımcı olabilirim?